הצהרת נגישות

אני, אורון שרגר, בתוך האתר שלי, oronsc.co.il, מערבות הדדית ושיוויוניות, מבין ומעריך את החשיבות של הנגישות לאינטרנט לכל האנשים, ללא קשר למוגבלות שלהם. אני עשיתי כל שביכולתי כדי להנגיש את האתר לקהל כמה שיותר רחב, כך שאנשים מכל קשת המוגבלויות יוכלו להשתמש בו.

אני שואף לציית כמה שיותר לחוק הנגישות לאתרים ולכללים של המרכז הישראלי להנגשת אתרים, המפרטים איך מנגישים אתרים לאנשים עם מוגבלות.

אני מקווה שהציות לחוק ולכללים יהפוך את האתר שלי לידידותי לכלל המשתמשים, אך לצערי לא התאפשר לי להנגיש את כל האזורים והחלקים של האתר. אני עובד תמיד להשתפר בנושא זה ומחפש פתרונות חדשים שיאפשרו לי להנגיש חלקים נוספים באותה רמה.

לכן, לאור אופיו הדינמי של האתר, יכולות להיות תקלות קטנות מדי פעם כשאני מעדכן אותו. אם יש לכם שאלות, הערות או הצעות הקשורות להנגשת האתר, אני כנציג הנגישות ישמח לשמוע אותן. ובזכות המשוב שלכם אוכל להשתפר. אני מאמין בחשיבות של שיפור תמידי ואני זקוק למשוב שלכם כדי להבין איפה אני יכול להשתפר. אני מבקש מכם לשלוח אלי כל שאלה, הערה או הצעה שיש לכם בנושא הנגישות של האתר.

אתם יכולים ליצור איתי קשר באמצעות הטלפון: 058-5844458, או באמצעות הדואר האלקטרוני: os.oronsc@gmail.com אני אמשח להיות איתכם בקשר ואשמח לעזור ככל שאוכל. תודה על שיתוף הפעולה שלכם במאמצים שלי להנגיש את האתר לכולם.