היי אני אורון

ברוכים הבאים למקום שבו חלומות דיגיטליים מתגשמים.

אני מתמחה בבניית אתרים מקצה לקצה בעזרת פלטפורמת WordPress. המרחב הווירטואלי הזה הוא ביתך החדש ברשת, ואני כאן כדי לעזור לך להתאים את הטכנולוגיה לצרכים שלך.

במהלך שנות הניסיון שלי, כמפתח אתרים מקצועי, למדתי להבין את הצרכים של הלקוחות שלי ולהקדיש להם פתרונות מותאמים אישית. כל אתר אינטרנט שאני בונה הוא תוצאה של תהליך משותף בו אנחנו, ביחד, בונים את המותג והנוכחות שלך באינטרנט.

משימתי היא להביא את הקונספט שלך למסך המחשב, מההתחלה ועד הסוף, ואף לאחריו. בנוסף לשירותי בניית אתרים, אני גם מספק שירותי תמיכה מתמשכים ואחזקה, ודואג שהאתר שלך  ישאר מעודכן, מאובטח ופעיל וכל מה שצריך מסביב.

כמו כן, אני משלב בעבודתי גם קידום SEO, קידום אורגני וקידום ממומן כדי שהאתר שלך יצור את החשיפה ברשתות האינטרנט. ובכלל מטרת העל שלי היא לספק לך את הכלים להגשים את מטרותיך העסקיות.

המערכת המשותפת שאני יוצר עם הלקוחות שלי היא הלב של הפרויקטים שאני מקיים. אני מאמין שהבנה משותפת של החלומות, המטרות והרצונות שלך היא מפתח להצלחה. וזה מאפשר לי ליצור חיבור חזק עם לקוחותי ולהביא אותם למסע משותף של התפתחות והצלחה.

מה שאני הכי אוהב, זה לראות איך התהליך מתפתח, מהרעיון הראשוני ועד לאתר מוכן, ואף מעבר לכך. אני גם מבין את החשיבות של שמירה על אתר פעיל ועדכני, ולכן מספק שירותי תמיכה ואחזקה שיהיו בראש סדר העדיפויות שלי גם לאחר שהאתר שלך עלה לאוויר.

עבודתי היא להפוך את החלום שלך למציאות דיגיטלית. להיות גשר בין רעיונותיך לקהל שאתה מנסה להגיע אליו, ולהבטיח שאתרך יגשים את מטרותיו לצורך התדמית וההצלחה שלך.

שנקבע שיחה ? כי אני כבר ממש מחכה להכיר אותך

אורון שרגר

השאירו שם ומספר ואחזור אליכם בהקדם !