השירותים שאני מציע

שירות אישי איכותי  מקצועי ללא תחרות

ברוכים הבאים לעמוד השירותים שלי, שבו תוכלו למצוא את כל הפתרונות הדיגיטליים שאני מציעים.
אני מתמחה בבניית אתרים רספונסיבים בפלטפורמת וורדפרס, שמשלבים אסטרטגיה, תכנון, עיצוב וקידום אתרים בהתאמה אישית. המטרה שלי היא לספק לכם את הכלים, הידע והתמיכה הנדרשים להצלחה בעולם הדיגיטל.
אז, בואו לגלות איך אני יכול לעזור לעסק שלכם להצליח.

בניית אתרים

האינטרנט הוא הבמה של העסק שלך, ולכן אני כאן כדי לעזור לך להשיג את מלוא הפוטנציאל   באמצעות שילוב של ידע טכני מתקדם ותשוקה עזה לבנות ללקוחותי אתר ייחודי מנצח, אני מציע שירותים מקיפים של בניית אתרים באמצעות מערכת WordPress שתותאם אישית לצרכים שלך. נראות מקסימלית ואינטראקציה מובילה עם הלקוחות שלך. 

מיתוג וקידום

בעידן הדיגיטלי של היום, מיתוג חזק ומוניטין אמין הם חיוניים להצלחה. אני מספק שירותים ותמיכה לבניית מוניטין, מיתוג עסקי וקידום אתרים. על ידי הבנת הצרכים והמטרות שלך, בכדי לקדם את האתר שלך בצורה שתעביר את המסר הרצוי ותמשוך את קהל היעד למותג שלך.

איחסון אתרים / דומיינים

האתר שלך הוא הבית של העסק שלך באינטרנט, ולכן זה חיוני שהוא יהיה זמין, מהיר ואמין 24/7. זו בדיוק הסיבה שאני מספק שירותי איחסון על ידי חברות שרתים אמינים ומהירים, שמבטיחים שהאתר שלך יהיה זמין לביקור בכל עת. כמו כן, אני מעניק את התמיכה הנדרשת לרכישת דומיינים, ומבטיח שהאתר שלך יהיה בעל כתובת אינטרנט מקצועית, מוכרת ומאובטחת. הפסיק לדאוג לנושאים הטכניים – אני כאן לטפל בכל זה עבורך.

שלבי עבודה

שלב ראשון
1
היכרות

מי אמר שעסקים לא יכולים להיות כיפיים? נשב על קפה ונדבר. נשמע את כל הרעיונות המטורפים שלך, את חלומותיך ותוכניתיך, ואחלוק איתך את הידע שלי בתחום בהתאם לצרכים הנדרשים ואת היכולות והכלים שיש לי להציע עבורך. זו ההזדמנות שלך ללמוד עלי, ושלי להבין את מהות הפרויקט שלך

שלב שני
2
אסטרטגיה ותכנון

נבנה תוכנית אסטרטגית מקיפה שתהווה את מסלול העבודה שלנו ותקשר בין מטרותיך ליכולת הביצוע שלי. אנו מחליטים על התכנים, העיצוב, וכל מה שנדרש כדי לגרום לאתר שלך להצליח ובגדול!

שלב שלישי
3
מתחילים לעבוד

זה השלב שבו הקסם מתרחש. הרעיונות הופכים למציאות, מגניב, הא? אני יוצא לדרך ומפתח את האתר על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, בצורה שמבטיחה תאימות מלאה לחווית משתמש נגישה ומוצלחת

שלב רביעי
4
בדיקות אחרונות

בודקים כל פינה באתר שלך, מבצעים שיפורים ומאמתים שכל דבר פועל כמו שצר

שלב חמישי
5
העלאת האתר לאוויר

האתר שלך מוכן להשקה! בשלב זה, אנחנו מפעילים את האתר ומקנים לו נוכחות דיגיטלית שתשיג את המטרה שלשמה התכנסנו

שלב שישי
6
תמיכה ותחזוקה

אמשיך לתמוך באתר שלך גם לאחר ההשקה, ואספק לך את כל הכלים הדרושים להמשיך לצמוח ולהצליח

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!